« News

Srebro na Mistrzostwach Polski Seniorów w Bydgoszczy

30 czerwca 2016

253285_b    Podczas Mistrzostw Polski Seniorów w biegu na 3000m z przeszkodami w Bydgoszczy po raz kolejny zdobyłam srebrny medal.Tym razem zabrakło jedyne 0,19 sek. Pozostał niedosyt, ale le też dobra lekcja przed międzynarodowymi imprezami w tym roku.

253288_b

20160625_124322

Pierwsze miejsce na podium zajęła Katarzyna Kowalska, a trzecia była Mariola Ślusarczyk. Czyli można powiedzieć, że  to repeat z 20015 roku!

253282_b

Bieg rozgrywany był w upale wiec nie było co liczyć na szybkie tempo. Niestety przespałam moment ataku na 300m do mety i zrywając się na ostatniej setce ze sporym zapasem sił i mocnym finiszem nie zdążyłam dogonić Katarzyny, która wygrała ze mną jedyne 0,19 sek! A ostatni km był w 3.10′ Mam nauczkę i dobrą lekcję przed najważniejszymi imprezami czyli zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Amsterdamie i następnie Igrzyskami Olimpijskimi w Rio! Skupienie, koncentracja i uwaga podczas biegu o tym powinnam pamiętać!

Gratuluje wszystkim uczestnikom MPS i medalistom !