« News

Mistrzostwa Europy w Amsterdamie 2016

14 lipca 2016

JYbktkqTURBXy9iZWFmZDU5MDM1ZDY5Y2FhYzlmZGMyYmQ4Yzk2MTg2Ny5qcGVnk5UDATDNCEDNBKSTBc0DFM0BvJUH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzE0MGIxY2ZlN2YwYWM1MmVkYzAxMGQ3MDk3OGU4NGJlLnBuZwDCAAPodczas Mistrzostw Europy w Amsterdamie po dobrym biegu eliminacyjnym zakwalifikowałam się do finału i zajęłam 14 miejsce. Liczyłam na lepszą pozycję, jednak to nie był mój najlepszy dzień i zabrakło sił w drugiej części dystansu… Zaczęłam bieg w połowie grupy i starałam się jak najdłużej utrzymać pozycje. Zwyciężyła w rewelacyjnym stylu reprezentantka Niemiec Krause Gesa-Felicitas z wynikiem 9.18:85 , druga na mecie była reprezentantka Albanii Luisa Gega (9.28:52)i trzecia Ozlem Kaya z Turcji(9.35:05).   Mam nadzieje ze kolejnym razem starczy mi już sił na drugi bieg !

img_7244-c303c4f132262ac83e51ea7ff60fc413

Gratulacje dla wszystkich medalistów i oczywiście brawa dla Polskiego Teamu, który zwyciężył w klasyfikacji medalowej!

13672082_642077195955630_1570787176_nIMG_20160710_185101

Teraz moim celem są Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro! Przygotowuje się do tego startu na zgrupowaniu wysokogórskim w szwajcarskim St.Moritz! Start na Igrzyskach już za 30 dni w biegu na 3000 m z przeszkodami.

Pozdrawiam Was serdecznie z uroczego miejsca St.Moritz! Warunki do treningu są tu doskonałe!